У межах #Великого_будівництва капітальний ремонт ділянки шляху, що в місті Овруч, виконаний на 95%. Це км 46+483 – км 50+483 автомобільної дороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.
Згідно з планом Укравтодору, станом на грудень, відремонтовано 41,3 км доріг у верхньому шарі.
Представники Служби автомобільних доріг взяли участь у засіданні, де було розглянуто проблемні питання щодо відведення земельних ділянок. Зустріч відбулась 3 грудня в приміщенні Житомирської обласної державної адміністрації.
Водії, будьте уважні під час руху шляхом М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський. Тут, на Овруччині, в рамках Програми Президента України «Велике_будівництво» цілодобово проводяться роботи з влаштування шарів дорожнього одягу. Такі роботи поки що дозволяють виконувати сприятливі погодні умови.
Активно тривають роботи з відновлення міжнародної магістралі М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський в Овруцькому районі краю.
Інтерв’ю із заступником начальника САД у
На всій протяжності ділянки автомобільної дороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський від смт Першотравневе до с. Дубовий Гай, км 35+483 - 41+483, вже влаштовано 2 шари дорожнього одягу. А саме: шар основи з щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом та вирівнюючий шар з крупнозернистого асфальтобетону.
50% від запланованих робіт виконано на двох ділянках шляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, км 35+483 - 41+483 та 46+483 - 50+483.
Днями відбулась розширена виробнича нарада керівництва та фахівців технагляду й лабораторії Служби автомобільних доріг у Житомирській області з представниками підрядних організацій, що є генпідрядниками на об’єктах будівництва, реконструкції, поточних середніх ремонтів на шляхах державного значення області.
Відповідно до проєкту #Велике_будівництво на території Житомирської області планується відновити більше 50 кілометрів шляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.