УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » За умови співфінансування з місцевих бюджетів автодорога Васьковичі-Шепетівка отримає капітальний ремонт

За умови співфінансування з місцевих бюджетів автодорога Васьковичі-Шепетівка отримає капітальний ремонт

Болючим питанням не лише жителів Житомирської області, громадськості а й Служби автодоріг є дорожнє покриття автодороги Васьковичі - Шепетівка.
Це питання піднімалося сьогодні під час обговорення об"єктів, що у найближчий час заплановано виконати, під час «Круглого столу» Громадської ради при ЖОДА.
Присутнім на зібранні начальником Служби автодоріг в області, Олегом Антонюком, було пролито світло на шлях, який створює соціальну напругу в області:

- Службою автомобільних доріг у Житомирській області заплановано капітальний ремонт Васьковичі – Шепетівка. На даний час підготовлена технічна документація для проведення процедури закупівель під додаткове фінансування. 
Вартість капітального ремонту а/д Васьковичі - Шепетівка на ділянці км 81+400 - км 85+200 та на ділянці, км 77+500 - км 81+400 складає – 54 мільйони гривень.
Таким чином, за умовою Постанови про додаткове фінансування від 8 червня поточного року, для виконання комплексу робіт, передбачених проектно-кошторисною документацією, необхідне залучення коштів місцевих бюджетів, а саме: на капітальний ремонт а/д Васьковичі - Шепетівка на ділянці км 81+400 - км 85+200 та км 77+500- км 81+400 в сумі 6 мільйонів.
Лише за наявності фінансування з місцевих бюджетів можливо буде виконати капітальний ремонт запланованих об’єктів, і даної дороги в тому числі, - наголосив Олег Антонюк.

Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський тримає на контролі вже заплановане виділення коштів на найбільш проблемну ділянку автодороги поблизу села Радичі, довжиною 8 кілометрів. Не стоїть осторонь у вирішенні питання ремонту шляху і Ємільчинська РДА.

Прес-служба
Служби автодоріг у Житомирській області

Фото Службы Автодоріг Житомирська Область.

Фото Службы Автодоріг Житомирська Область.

Фото Службы Автодоріг Житомирська Область.