УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » З’єднуємо країну якісними дорогами. 2021 рік: перші результати роботи

З’єднуємо країну якісними дорогами. 2021 рік: перші результати роботи

Учора на розширеній виробничій нараді в приміщенні САД у Житомирській області, що відбулась за участі голови Житомирської обласної ради Володимира Федоренка, було презентовано перші здобутки та плани з оновлення доріг загального користування державного значення області.

Виконуючий обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Іван Прокопів наголосив, що 28 кілометрів автомобільної дороги міжнародного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський та міст в місті Овруч вже отримали нове дорожнє покриття. Це неабияк сприятиме безпеці дорожнього руху та якісному проїзду.

«Плани на найближчий час: відновити автошлях Н-03 Житомир – Чернівці, де зараз тривають ремонтно-будівельні роботи на 8 об’єктах, системно підійти до вирішення питання із заміни дорожнього покриття на автодорозі Н-02/М-06 Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка, та двох штучних споруд на ній. Ключовим залишається напрямок Овруч – Коростень на автомобільній дорозі М-21», - зауважив керівник.

«За ініціативи Президента України Володимира Зеленського, як ніколи за історію нашої держави, виділяються кошти на ремонт, реконструкцію та будівництво доріг. Це надважливий вклад у розвиток інфраструктури. Президент має намір з’єднати країну, зшити її з усіх боків якісними магістралями та дорогами», - наголосив Володимир Федоренко.

Крім того, Володимир Ілліч висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю та, звертаючись до керівників підрядних організацій, що виконують ремонтно-будівельні роботи в області, додав: «У вас надважлива місія, сподіваюсь, що ви будете робити свою роботу якісно! Ви даєте десятки робочих місць та сплачуєте сотні тисяч податків в бюджет області. Сьогодні ми разом модернізуємо нашу країну».

Амбітний план Служби автомобільних доріг у Житомирській області на поточний рік - відновити 110 кілометрів автомобільних доріг загального користування державного значення.

Основні напрямки:

- Житомир – Хмельницький,

- Овруч – Коростень,

- Коростень - Житомир.

Пресслужба САД у Житомирській області