УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Вимоги чіткі і зрозумілі: відбулась нарада з підрядниками

Вимоги чіткі і зрозумілі: відбулась нарада з підрядниками

Днями відбулась розширена виробнича нарада керівництва та фахівців технагляду й лабораторії Служби автомобільних доріг у Житомирській області з представниками підрядних організацій, що є генпідрядниками на об’єктах будівництва, реконструкції, поточних середніх ремонтів на шляхах державного значення області.

«Наша вимога до вас, як виконавців робіт – це вчасно та якісно виконувати свою роботу у відповідності до існуючих норм», - наголосив в.о. начальника Служби Сергій Філатов.

Крім того, в ході зустрічі було обговорено проблемні питання, що виникають в процесі робіт та окреслено чіткі напрямки для їх вирішення.

Варто нагадати, що в межах проекту Велике_будівництво зараз тривають роботи з реконструкції 4-х ділянок шляху М-21 в Овруцькому районі, проводиться капремонт мосту в Новоград-Волинському районі на а/д Р-49, ведуться роботи з будівництва шляхопроводу неподалік м. Чуднів на шляху Н-03. Також вже практично завершені роботи на двох ділянках шляху М-21 (в Бердичівському та Черняхівському напрямках) й завершується будівництво мосту через річку Желонь на початку даного шляху.

 

Пресслужба САД у Житомирській області