УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Водіям великоваговиків та перевізникам потрібно буде з червня слідкувати за температурою повітря

Водіям великоваговиків та перевізникам потрібно буде з червня слідкувати за температурою повітря

Адже при позначці вище +28°С рух буде обмежено. На автомобільних дорогах загального користування державного значення обмеження запроваджене Службою автомобільних доріг у Житомирській області для великовагового автотранспорту загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн з 9-00 до 22-00 год.

Обмеження вводиться на виконання окремого доручення в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України № 82-ОД від 26.04.2019р. та відповідно до Законів України "Про дорожній рух", "Про автомобільні дороги",  постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування».

 

Обмеження руху для великовагових транспортних засобів діє щороку влітку з метою збереження мережі автомобільних доріг від передчасних руйнувань, які провокує період тривалої спекотної погоди .

На  дорогах загального користування державного значення вже встановлено комплекти відповідних обмежувальних дорожніх знаків та інформаційні панно. 

За ініціативи Служби автомобільних доріг головою Житомирської облдержадміністрації видано розпорядження №192 від 29.05.2019р. "Про обмеження руху на автомобільних дорогах загального користування державного значення у зв’язку з підвищенням температури повітря".

 

Прес-служба САД у Житомирській області