УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Відновлено ремонтні роботи на шляху М-21 (від обласного центру в напрямку міста Бердичів)

Відновлено ремонтні роботи на шляху М-21 (від обласного центру в напрямку міста Бердичів)

Наразі тривають роботи з облаштування даної ділянки автодороги в межах поточного середнього ремонту. Згідно з договором роботи виконує ПП «Автомагістраль».

Нагадаємо, що минулого року тут  були продовжені роботи з поточного середнього ремонту.  Більше 10-ти кілометрів дорожнього покриття автодороги М-21 Виступовичі – Житомир - Могилів-Подільський від міста Житомир до села Двірець було відремонтовано.

У цьому році передбачено завершити роботи з поточного середнього ремонту цієї ділянки відповідно до будівельних норм та ввести її в експлуатацію.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 29 січня 2020-го року №36, цього року на ремонт даної ділянки передбачено 15 мільйонів 770 тисяч гривень.

Для інформації: Очільник Укравтодору Олександр Кубраков наголосив, що у цьому році ремонт і будівництво доріг фінансуватиметься з трьох джерел – Державного дорожнього фонду (близько 30 млрд. грн.), шляхом залучення коштів під державні гарантії (близько 20 млрд. грн.) та за рахунок додаткового фінансування (35 млрд. грн.).

 

Пресслужба САД у Житомирській області