УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Відбулись громадські слухання щодо будівництва транспортної розв’язки в межах Бердичівського району

Відбулись громадські слухання щодо будівництва транспортної розв’язки в межах Бердичівського району

Відповідно до чинного законодавства перед початком масштабних ремонтно-будівельних робіт відбуваються зустрічі з громадою, де обговорюються всі можливі ризики та позитивні сторони новобудови.

Заслухати, обговорити та висловити свою думку з питання розроблення проектної документації на будівництво транспортної розв’язки на автомобільній дорозі  загального користування державного значення М – 21 Виступовичі – Житомир – Могилів – Подільський (через м. Вінниця) км 215+600 в межах Бердичівського району, 4 липня  2018 року, до Гришковецької селищної  ради прийшли депутати та члени виконавчого комітету селищної ради, жителі смт. Гришківці.

Фахівець Служби автомобільних доріг у Житомирській області Валентин Гавриловський поінформував присутніх про те, що проведення робіт має загальнодержавне та міжнародне значення. "Дана ділянка дороги є аварійнонебезпечною. Саме тому, з метою забезпечення пропускної спроможності примикання, безпеки та зручності руху транспортних засобів, розвантаження основних напрямків руху є необхідність будівництва транспортної розв’язки у двох рівнях", - пояснив Валентин Іванович. 

 Учасники громадських слухань заслухали інформацію і від представника проектної організації та мали змогу ознайомитися з декількома варіантами (проектами) креслень, які були представлені.

У підсумку громадських слухань було вирішено всі зауваження та пропозиції взяти до уваги.