УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » #Велике_будівництво в дії

#Велике_будівництво в дії

Будівництву автодоріг бути! Посилюючи карантинні обмеження ремонти доріг тривають.

Реалізація Великого будівництва, ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським є стратегічним проєктом, від якого залежить здатність економіки України пройти через кризу.

Керівництво держави не відступає від рішення залучити додаткове фінансування на реалізацію амбітного плану Укравтодору – за рахунок кредитів під державні гарантії та з частини коштів, які Україна отримала за рішенням Стокгольмського арбітражу.

 

Оприлюднено Постанову Кабміну від 1 квітня 2020 року №254 «Про затвердження Умов залучення кредитних коштів та надання державних гарантій у 2020 році для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями Державного агентства автомобільних доріг і переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок запозичень, залучених під державні гарантії».

Усього на реконструкцію шляхів загального користування державного значення Житомирської області, згідно з документом, передбачено 328 мільйонів  647 тисяч гривень.

 Заплановано реконструкцію ділянок шляху М-21 Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський (через м. Вінницю) на км 22 + 483 — км 29 + 483; км 29 + 483 — км 35 + 483; км 35 + 483 — км 41 + 483.

Реконструкцію Н-03 Житомир — Чернівці  на ділянці км 52 + 250 — км 58 + 000 та будівництво шляхопроводу через залізницю на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-03 Житомир — Чернівці, км 57 + 058.

Нагадуємо: очільник Укравтодору Олександр Кубраков наголосив, що у цьому році ремонт і будівництво доріг фінансуватиметься з трьох джерел – Державного дорожнього фонду (близько 30 млрд. грн.), шляхом залучення коштів під державні гарантії (близько 20 млрд. грн.) та за рахунок додаткового фінансування (35 млрд. грн.).

Крім того, Постановою Кабінету Міністрів від 29 січня 2020-го року №36, було затверджено Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у цьому році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок спеціального фонду державного бюджету за програмою 3111020 “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення”.

 

Пресслужба САД у Житомирській області