УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Уряд та ЄБРР затвердили План заходів Укравтодору з протидії корупції

Уряд та ЄБРР затвердили План заходів Укравтодору з протидії корупції

6 жовтня 2021 року План заходів Укравтодору з протидії корупції було схвалено Керівним комітетом високого рівня з питань впровадження Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо запобігання корупції та сприяння прозорому та ефективному управлінню в державному секторі.

 «Заходи передбачені Планом допоможуть зробити роботу агентства прозорішою та ефективнішою. Багато зусиль спрямовуються на ІТ-інструменти для управління дорожнім господарством та налагодження внутрішньої комунікації. По суті йдеться про інституціоналізацію запроваджених реформ, які є кращим способом попередження і боротьби з корупцією.

Укравтодор – перша державна установа, яка втілює антикорупційну програму в Україні. Вона розроблена всесвітньо відомими консультантами та схвалена нашими міжнародними партнерами. Надалі ми плануємо масштабувати цей досвід і на інші галузі», — коментує Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

 Консультант проєкту – Базельський Інститут управління (Швейцарія) проаналізував управлінські процеси дорожнього агентства, служб автомобільних доріг в областях, підпорядкованих підприємств для виявлення потенційних корупційних ризиків. На основі аналізу спільно з керівництвом Укравтодору та експертами Команди підтримки реформ при Укравтодорі розроблено План антикорупційних заходів.

 Консультанти проєкту супроводжуватимуть втілення Плану антикорупційних заходів в Укравтодорі до 2023 року.

Серед членів комітету Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, Голова Укравтодору Євген Кузькін, заступник Голови Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Марк Магалецький, заступниця Керівника Офісу Президента України Юлія Свириденко, заступниця Міністра економіки Крістіна Голубицька, заступник Міністра фінансів Олександр Кава, заступниця голови Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Ірина Кравченко, заступник начальника управління з питань інфраструктури, транспорту та зв’язку − завідуючий відділом з питань наземного транспорту та дорожньої інфраструктури Департаменту з питань інфраструктури та технічного регулювання Секретаріату Кабінету Міністрів України Андрій Грушко.