УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » У зимовий період дорожники працюють над стримуванням подальшого руйнування покриття

У зимовий період дорожники працюють над стримуванням подальшого руйнування покриття

Зима цьогоріч видалась м’якою. Часті коливання температур з переходом через нуль не найкращим чином впливають на  дорожнє покриття.

Як результат -  виникнення тріщини та вибоїн. Найбільше страждають ділянки зі зношеним дорожнім покриттям. Більше того, перевантажені великоваговики пришвидшують процес руйнування.
Для зупинки подальшого руйнування та для забезпечення безпеки руху дорожники проводять ліквідацію аварійної ямковості в міжремонтний сезон. Передусім роботи проводяться на шляхах міжнародного та національного значення Житомирщини.

За сприятливих погодних умов працівники дорожніх підрядних організацій на замовлення Служби автомобільних доріг у Житомирській області проводять роботи з ліквідації вибоїн холодним асфальтобетоном.

Так, з початку року та станом на середину лютого, на автошляхах загального користування державного значення Житомирської області усунено дещо більше 700 квадратних метрів пошкоджень та деформацій.

 

Відповідно до політики Укравтодору та Уряду України, дорожники поступово відходять від дрібних ремонтів і реанімують дорожню мережу шляхом поточних середніх, капітальних ремонтів та реконструкції.

Аварійний ремонт - це вимушений тимчасовий захід, який узимку проводять для термінового забезпечення безпеки дорожнього руху та збереження покриття від подальшого руйнування.

Нагадуємо, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів від 29 січня 2020-го року №36, цього року на ремонт шляхів загального користування державного значення та штучні споруди Житомирської області буде виділено 427 мільйонів та майже 300 тисяч гривень.

Пресслужба САД у Житомирській області