УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » У Житомирській області наступного року будуть ремонтувати дороги Н-03, М-21, М-06, Р-49 та кілька мостів

У Житомирській області наступного року будуть ремонтувати дороги Н-03, М-21, М-06, Р-49 та кілька мостів

У Державному агентстві автомобільних доріг України проходить захист планів Служб автодоріг в областях щодо будівництва, реконструкції та ремонтів на 2018 рік.

По Житомирській області основний акцент в 2018 році планується зробити на ремонті доріг М-21, Р-49, Н-03 та кількох мостах.

Наступного року планується розпочати роботи із реконструкції Північної об’їзної дороги Житомира із її розширенням з двох до чотирьох смуг. Також у 2018 році планується завершити розпочаті цього року роботи із капітального ремонту дороги регіонального значення Р-49, а також продовжити роботи на М-21.

У межах дотримання маршрутного принципу буде здійснюватися ремонт дороги національного значення Н-03 по території Житомирської області. Також на цій автодорозі наступного року заплановано ремонт мосту через р. Тетерів у Житомирському районі.

Буде розпочато й капітальний ремонт мосту через річку Случ на а/д Р-49, поточний середній ремонт мосту через річку Тетерів в м. Радомишль.

Заплановано виконати й проектні роботи з будівництва та реконструкції й капітального ремонту об’єктів.