УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » У найкоротші терміни планується забезпечити безаварійний проїзд на шляху Н-02 у Ружинському районі

У найкоротші терміни планується забезпечити безаварійний проїзд на шляху Н-02 у Ружинському районі

Ремонт дорожнього покриття розпочато на шляху Н-02/М-06/- Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів - Софіївка у Ружинському районі. Зараз це ліквідація аварійної ямковості на км 326-327. Реалізація робіт стала можливою за додаткового надходження коштів з Укравтодору для виконання робіт з експлуатаційного утримання доріг та, зокрема,  ліквідації аварійної ямковості.

На автомобільній дорозі національного значення вже працює кілька пневмо-струменевих механізмів, усуваючи незначні пошкодження, глибокі ж вибоїни будуть ліквідовані гарячим асфальтобетоном та методом просочення.

Роботи будуть виконані у найкоротші терміни для забезпечення безаварійного руху на даному шляху.

Зважаючи на те, що десятиліттями на дорожню галузь було спрямоване обмежене фінансування -  на даному шляху та ряду інших в області порушені міжремонтні терміни дорожнього покриття, у зв’язку з цим дорожній одяг не витримує навантажень та має повністю зношене покриття.

Нагадуємо, що кошти на ремонті доріг з 2017 року надходять з «Дорожнього фонду», який в цьому році працює ще не на повну. Лише з наступного року 100% надходжень йтиме на ремонт доріг.

Наповнення фонду має три джерела: акцизний збір, ввізне мито на нафтопродукти та мито з імпортованих на митну територію України транспорту і шин. Ці гроші є цільовими, тобто їх не можна використовувати ні на що інше, крім ремонту доріг. 

 

Для інформації: автомобільна дорога Н-02/М-06/- Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів - Софіївка була побудована упродовж 1935-1939 років. З того часу капітальний ремонт проводився на окремих ділянках дороги в 1991-1993 роках та 1995-1997рр.

Станом на середину травня цього року, фахівцями САД у Житомирській області було проведено обстеження шляху та  зафіксовано більше ста тисяч квадратних метрів вибоїн.

Крім того, в.о. голови Укравтодору Славомір Новак нещодавно під час робочої поїздки до Житомирської області перевірив стан покриття на даній автомобільній дорозі та дав доручення для виконання робіт на ній.

 

Прес-служба САД у Житомирській області