Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Територіальні шляхи не забуті: Уряд незабаром представить програму їх відновлення

Територіальні шляхи не забуті: Уряд незабаром представить програму їх відновлення

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні в Житомирській області на об’єкті реконструкції магістралі Київ-Чоп.

«Є дороги між районними центрами. Вони в жахливому стані. Найближчим часом ми вийдемо з новою програмою – це стратегія будівництва доріг між районними центрами. Це буде п’ятирічна програма, вже є технологічне рішення. Ми розпочали будувати дороги і продовжимо будівництво. Ми йдемо по плану, треба посилювати цю роботу. Хотів би, аби ми працювали з випередженням графіків», - сказав Гройсман.

Прем’єр-міністр також нагадав, що з 2018 року в Україні реалізується стратегія об’єднання обласних центрів якісними дорогами.

У рамках робочої поїздки до Житомирської області Володимир Гройсман оглянув процес реконструкції Північного обходу міста Житомир.  Ознайомив з перебігом робіт голову Уряду начальник Служби автомобільних доріг у Житомирській області Геннадій Савченко.

 

Згідно з контрактом, у 2020 році шлях буде розширено: отримаємо 4 смуги, 4 дворівневі розв’язки, 3 залізничні переходи з цементобетонного покриття.

 

 Для інформації: реконструкцію Північного обходу або автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп на ділянці км 129+600-км 151+730 (обхід м. Житомира) розпочала китайська компанія-підрядник «Sinohydro Corporation Limited» у 2018 році. На ділянці проведено роботи з відсипки земляного  полотна, влаштували додатковий шар основи з піску та  кам’яного відсіву, розпочали будівництво шляхопроводів.

 

Прес-служба САД у Житомирській області