Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Сьогодні тестуватимуть роботу 18-ти встановлених світлофорів в селі Гришківці

Сьогодні тестуватимуть роботу 18-ти встановлених світлофорів в селі Гришківці

Вже кілька днів працює підрядна організація над встановленням  світлофорного  об’єкту  на  автодорозі  М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський,  біля під’їзду  до  м. Бердичева з боку м. Житомира в с. Гришківці на км 2+850 – км 3+100. Встановлені світлофори сьогодні тестуватимуть.

Згідно з проектом, встановлено 18 світлофорів, 8 з яких – пішохідні зі звуковим супроводженням та решта – для транспортних потреб.

Крім того, розробниками документації передбачено встановлення дорожніх знаків пішохідний перехід: 5.35.1 та 5.35.2 та нанесення відповідної дорожньої розмітки: 1.14.3 (позначає нерегульований пішохідний перехід у місцях з підвищеною вірогідністю виникнення дорожньо-транспортних пригод), 1.14.2 (пішохідний перехід, де рух регулюється світлофором) та 1.12 (стоп-лінія).

 Інтенсивний рух транспорту й пішоходів на під’їзді до села Гришківці Бердичівського району дотепер створював незручності, а подекуди й аварійні ситуації як для водіїв так і для пішоходів. Крім того, тут розташовано дві автобусні зупинки, що супроводжується інтенсивністю, а, часто,  й хаотичністю руху пішоходів.

Встановлення світлофорів на даному перехресті систематизує і ущільнить рух пішоходів й забезпечить рівномірний рух автотранспорту.

Роботи для підготовки необхідної документації для реалізації робіт з підвищення безпеки руху на даній ділянці тривали упродовж кількох років.

Заходи з підвищення безпеки руху реалізовуються в межах Державної програми з підвищення рівня безпеки дорожнього руху, фінансування яких здійснюється за рахунок 5% надходжень Державного дорожнього фонду.

 

Прес-служба САД у Житомирській області