УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Служба автомобільних доріг не має права втручатися у фінансову діяльність підрядних організацій

Служба автомобільних доріг не має права втручатися у фінансову діяльність підрядних організацій

Про це заявив під час брифінгу вчора, 26 червня, перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Сергій Заїка.

Уже кілька разів за останній час працівники ДП «Житомирський облавтодор» різними акціями привертали увагу громадськості до проблеми із затримкою заробітної плати працівникам її кількох філій. Подекуди звучали й звинувачення на рахунок Служби автомобільних доріг в області як одного із замовників робіт дочірнього підприємства.

Під час  зустрічі з журналістами перший заступник начальника САД на Житомирщині роз’яснив, що між Службою автодоріг та ДП «Житомирський облавтодор» суто договірні (виконання робіт з експлуатаційного утримання шляхів) відносини, як і з іншими підрядними організаціями.

На рахунок оплати виконаної роботи Сергій Заїка зауважив: «роботи Служба автомобільних доріг у ДП «Житомирський облавтодор» приймає вчасно та оплату здійснює без затримок. Загальна сума, яку підрядник отримав за виконання робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг з початку року становить трохи більше 46 мільйонів гривень».

 

Прес-служба САД у Житомирській області