УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Служба автодоріг звітує про ремонтно-будівельний сезон шляхів державного значення Житомирщини – 2019

Служба автодоріг звітує про ремонтно-будівельний сезон шляхів державного значення Житомирщини – 2019

У відповідності з лімітами фінансування, на замовлення Служби автомобільних доріг у Житомирській області, станом на кінець вересня,  всі роботи з поточного середнього ремонту дорожнього покриття вже завершено.

Усього більше 50-ти кілометрів шляхів державного значення області отримали нове суцільне двошарове покриття, гарантійний термін на яке, становить 5 років.

У цьому році, Постановою Кабінету Міністрів №130-р, було затверджено Перелік об’єктів будівництва, реконструкції , капітального та поточного середнього ремонтів автодоріг загального користування державного значення.

Відповідно до документа, на Житомирську область було передбачено 397 мільйонів гривень. Службою автомобільних доріг у Житомирській області, як балансоутримувачем шляхів державного значення, ці кошти були спрямовані на:

  • поточний середній ремонт окремих ділянок дорожнього покриття в напрямку Чуднова, загальною протяжністю дещо більше 25 кілометрів (шлях Н-03 Житомир - Чернівці);
  • відремонтовано 2 ділянки автодороги біля Республіки Білорусь в Овруцькому районі – майже 14 з половиною кілометрів (шлях М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський);
  • продовжено роботи на Бердичівському напрямку, де відремонтовано більше 10-ти кілометрів покриття до села Двірець Житомирського району;
  • розпочато ремонт дороги від Житомира до Черняхова (а/д М-21),
  • триває й будівництво мосту через річку Желонь, що розраховане на 2 роки.

Більше того, в межах експлуатаційного утримання автомобільних доріг, яке цього року лише на 30 % задовольняє потребу, проведено ремонт дорожнього покриття за рахунок ліквідації вибоїн на більше 300 тисячах квадратних метрів, та ці роботи тривають.

Щодо підвищення рівня безпеки дорожнього руху, то за будівельний сезон було встановлено та замінено більше 2600 дорожніх знаків, нанесено більше 800 кілометрів дорожньої розмітки.

 

Усього за три роки, з 2017 по 2019 роки,  нам вдалося реалізувати ремонтно-будівельних робіт на більш ніж півтора мільярда гривень.

А саме:

Поточним середнім ремонтом, в два шари покриття відремонтовано майже сто кілометрів доріг.

Детальніше:

  • Повністю відновлене покриття на напрямку від Житомира до Чуднова (Н-03 Житомир - Чернівці), а це майже 52 кілометра;
  • Майже 23 кілометра на кордоні з Республікою Білорусь в Овруцькому районі та буферній зоні;
  • У Житомирському районі на шляху Р-18 Житомир – Попільня – Сквира – Ставище – повністю відновлено 6 кілометрів покриття;
  • Більше 7-ми кілометрів шляху поточним середнім ремонтом відремонтовано на Південному обході Житомира.

Відремонтовано 4 штучні споруди на Чуднівському напрямку, один шляхопровід – поблизу міста Бердичів та міст в місті Радомишль.

Введено в експлуатацію довгобуд – міст в селі Рижани, розпочато будівництво мосту на кордоні з Білоруссю.

Капітальним ремонтом відремонтовано майже 10 кілометрів доріг : Південний обхід Житомира (Т-06-14 Глибочиця – Станишівка через Калинівку, Клітчин) та дві ділянки на Р-49 Васьковичі – Шепетівка.

 

Нагадаємо, що на балансі Служби автомобільних доріг у Житомирській області є 1625 кілометрів шляхів загального користування державного значення та штучних споруд у кількості 181 шт.

 

Пресслужба САД у Житомирській області