УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Щодо пропозицій голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка

Щодо пропозицій голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка

Відповідно до децентралізації, з 2018 року шляхами загального користування в області опікується дві окремі структури: автомобільними дорогами державного значення – Служба автомобільних доріг в області (підрозділ Укравтодору) та шляхами місцевого значення - управління дорожнього будівництва при ЖОДА.

Сьогодні на прес-конференції голова Житомирської обласної державної адміністрації Бунечко Віталій Іванович запропонував звільнитися Роману Крисюку, який очолює управління при ОДА, аргументуючи це тим, що до цього управління питань найбільше.

Разом з тим, САД у Житомирській області дивує те, що наступним на звільнення новопризначений голова назвав начальника САД у Житомирській області Геннадія Савченка, пояснивши це тим, що на співбесіду «приніс купу паперів, а один тендер забув».

Геннадій Савченко пояснює незрозумілу ситуацію тим, що, вочевидь, його з кимось сплутали, адже жодного разу, окрім офіційного представлення голови в Олевську, не мав нагоди зустрітися з Віталієм Бунечком.

Крім того, Геннадій Васильович сподівається на швидку зустріч з очільником області та на обговорення подальшого розвитку дорожньої галузі області.

До слова, САД у Житомирській області є балансоутримувачем автомобільних доріг державного значення та замовником робіт на них.

Так, станом на сьогодні, близько 96 % ремонтних робіт, згідно з Постановою Кабміну № 130-р від 6 лютого 2019 року виконано. А саме: проведено поточний середній ремонт двох ділянок у прикордонній зоні в Овруцькому районі та в Житомирському районі на шляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, на завершальному етапі роботи з поточного середнього ремонту окремих ділянок шляху Н-03 Житомир – Чернівці (від Житомира до Чуднова), розпочато нове будівництво мосту на кордоні з Республікою Білорусь.

Крім того, в межах експлуатаційного утримання автодоріг виконано 283 з половиною тисяч квадратних метрів ямкового ремонту, адже на зношених дорогах, які не увійшли до переліку в Постанови Кабміну, потрібно забезпечувати рух.

Служба автомобільних доріг та керівник Геннадій Савченко, сподіваються на підтримку дорожньої галузі області головою ЖОДА Віталієм Бунечком  та плідну співпрацю зі Службою автомобільних доріг у Житомирській області.

Прес-служба САД у Житомирській області