Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Ремонт дорожнього покриття завершено на одній із запланованих ділянок шляху Н-03 (у селі Тетерівка)

Ремонт дорожнього покриття завершено на одній із запланованих ділянок шляху Н-03 (у селі Тетерівка)

Завершено поточний середній ремонт дорожнього покриття ділянки шляху Н-03 Житомир-Чернівці завдовжки дещо більше 4-х з половиною кілометрів (км 4+380 – км 6+480, км 7+680 – км 8+750, км 10+100 – км 11+500). Це лише частина загальної протяжності ділянок автомобільної дороги, де поточний середній ремонт заплановано завершити до кінця року. На решті ділянок ремонт вже на завершальному етапі.

Нове покриття має два шари: вирівнюючий шар асфальтобетону та щебенево-мастиковий асфальтобетон (ЩМА); на шляху виконано роботи з підвищення безпеки руху та благоустрою.

На усіх етапах ремонту проводився чотирирівневий контроль якості виконання робіт.

Роботи  виконуються за кошти з державного бюджету відповідно до Постанови Кабміну №130-р від 6 лютого 2019 року. Усього на поточний рік, згідно з документом, буде витрачено в межах поточного середнього ремонту окремих ділянок шляху Н-03 від міста Житомир до міста Чуднів дещо більше 164 мільйони гривень. 

Звертаємось до водіїв з проханням дотримуватися швидкісного режиму під час подорожей, зважати на дорожні знаки в населених пунктах та на ділянках ремонтів.

Прес-служба САД у Житомирській області