Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Ремонт дорожнього  покриття в області триватиме

Ремонт дорожнього  покриття в області триватиме

Для забезпечення безпечного руху, на замовлення Служби автомобільних доріг у Житомирській області, підрядними організаціями з початку року виконувались роботи з усунення аварійних деформацій та пошкоджень зношеного дорожнього полотна. Роботи здебільшого виконувались на шляхах загального користування міжнародного, національного та регіонального значення області.

Так, станом на початок березня, ліквідовано майже 11 тисяч квадратних метрів аварійної ямковості.

Нагадуємо, що роботи з усунення аварійних вибоїн  - це вимушений крок, що застосовується,  аби забезпечити безпеку руху в час, коли погодні умови не дозволяють виконувати інший вид ремонту.

Крім того, на даний час дорожні організації області консолідуються для старту з планової ліквідації ямковості, адже плюсова температура вдень і вночі цьому сприяють.

Ямковий ремонт дозволяє відновлювати суцільність, міцність, рівність, зчіпні якості і водонепроникність покриттів. Є десятки технологій проведення такого ремонту дорожніх покриттів, при цьому оптимальний спосіб підбирається виходячи з погодних умов, стану полотна, можливостей повноцінного використання спеціальної техніки і від застосовуваних матеріалів.

Прес-служба САД у Житомирській області