УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Реконструкція Київ-Чоп в Житомирській області дозволить значно скоротити час поїздки

Реконструкція Київ-Чоп в Житомирській області дозволить значно скоротити час поїздки

Тривають роботи з реалізації проекту реконструкції автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачеве і Ужгород) в межах Житомирської області на ділянці км 129,6 - км 151,73. Минулого року контракт було укладено між Укравтодором та підрядною організацією, що перемогла у відкритих торгах.

Проектом передбачено розширення дороги й доведення її до технічної категорії “1-Б” (ділянка довжиною 22,3 км) з 4-смуговою бетонною проїзною частиною (2х7,5м), а також будівництво й реконструкцію 4 транспортних розв’язок на різних рівнях, реконструкцію 3 існуючих шляхопроводів через залізничні колії, реконструкцію існуючого мосту через Кам’янку, будівництво 2 пішохідних мостів, реалізацію засобів освітлення й сучасних засобів організації безпеки руху.

За інформацією незалежного інженера технічного нагляду FIDIC, який контролює виконання робіт, зараз китайською підрядною організацією активно проводяться роботи з відсипки земляного полотна та шару основи з кам’яного відсіву. Вже влаштовано близько третини дренажних та водопропускних труб. Відповідальна робота з перенесення комунікацій виконана на 20%.

Крім того, триває будівництво всіх чотирьох шляхопроводів, на двох з яких вже виконано більше половини запланованих робіт.

Строк виконання робіт – 2 роки.

Контракт укладено у рамках проекту “Поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до Києва (Пан’європейські коридори)”.

Фінансування проекту здійснюється за кошти Європейського банку реконструкції й розвитку, а також Європейського інвестиційного банку.

 

Для інформації: нині це єдина ділянка траси від Києва до Рівного, що має лише дві смуги руху. Щодня шляхом користується до 10 тисяч автомобілів. Реконструкція автодороги та розширення її до 4 смуг дозволить водіям економити на кожній поїздці.

Прес-служба САД у Житомирській області