УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Реконструкції Київ-Чоп заважає відведення землі

Реконструкції Київ-Чоп заважає відведення землі

Сьогодні на «Круглому столі», який був ініційований Громадською радою при Житомирській облдержадміністрації, піднімалося питання реалізації будівництва обходу міста Житомира в межах реконструкції автодороги державного значення Київ-Чоп.

Реалізація проекту надасть змогу покращити стан та якість ділянок дороги, а також підвищити швидкість і комфорт проїзду, адже, обхід міста Житомир, який зараз є автодорогою ІІ-ї категорії, буде переведений в дорогу категорії Ia з чотирма смугами відповідної міцності і пропускної здатності.

Начальник Служби автомобільних доріг у Житомирській області Олег Антонюк розповів, що проект реконструкції автодороги Київ – Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М06) на ділянці км 129+600 – км 151+730 було затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України №678-р ще у 2013році, вартість в цінах 2013 року становила 1009,033 млн. грн.
Затримки ж у реалізації проекту викликані відсутністю відведених земельних ділянок. 
На даний час Служба автомобільних доріг отримала правовстановлюючі документи на 19.8 га із 78.9 га земельних ділянок, які підлягають відведенню
Тендер, який дозволить рухатися даному питанню, заплановано розпочати в другому півріччі 2016 року, але за умови відведення земельних ділянок.

Прес-служба САД у 
Житомирській області

Фото Службы Автодоріг Житомирська Область.

Фото Службы Автодоріг Житомирська Область.