Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Прояв вандалізму зафіксовано на міжнародному шляху в Житомирській області

Прояв вандалізму зафіксовано на міжнародному шляху в Житомирській області

Чотири щойно відремонтовані автопавільйони на шляху М-06 Київ-Чоп невідомі особи пописали чорною фарбою.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Житомирській області тривають роботи з облаштування придорожніх зупинок на автомобільній дорозі Київ-Чоп. Роботи виконуються в межах експлуатаційного утримання автодоріг. У напрямку Києва вже відремонтовано 67 автопавільйонів, в напрямку Новограда-Волинського – 57.

«Вигляд зупинок до недавнього часу не задовольняв ні Службу, як балансоутримувача шляху, ні користувачів доріг. Роботи з облаштування автопавільйонів були розпочаті минулого місяця і в результаті отримано 124 відремонтовані зупинки, що виглядали ошатно і привабливо. Днями на кількох з них були зафіксовані наслідки вандалізму, - розповідає заступник начальника з ремонту та експлуатаційного утримання автошляхів САД у Житомирській області Андрій Золотько.

Обурення викликали примітивні написи і в місцевих жителів, які щодня чекають на транспорт у цих автопавільйонах: «За таке нахабство цим хуліганам потрібно руки повідбивати», - майже в один голос говорять представники і молодого і старшого поколінь тамтешніх мешканців.

Надписи дивного змісту, які подекуди зустрічаються і на будинках обласного центру, вказують на осіб, які проти введення біопаспортів.

 

Прес-служба САД у Житомирській області