УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Продовжуються роботи з капремонту, що був розпочатий торік на ділянках шляху Р-49 Васьковичі - Шепетівка

Продовжуються роботи з капремонту, що був розпочатий торік на ділянках шляху Р-49 Васьковичі - Шепетівка

На даний час на відрізках шляху Р-49 (км 77+500 – 81+400 та км 81+400 – 85+200) розпочато капітальний ремонт: проводяться роботи з поширення проїжджої частини, завершуються роботи з влаштування штучних споруд та корчування пнів, активно йде підготовка до капітального ремонту мостів.

Нагадуємо, що минулого року на двох ділянках шляху Р-49 Васьковичі-Шепетівка, де проходить капітальний ремонт, було влаштовано нижній шар з асфальтобетону на 3,5 кілометрах дорожнього полотна.

Загальна протяжність запланованого капітального ремонту 7,7 км, де вже проведено роботи з вирубки дерев, поширення дорожнього полотна та подовження штучних споруд.

У 2017 році ці роботи вдалося реалізувати за рахунок кредитних коштів, залучених в попередні роки під державні гарантії, та 10%-го співфінансування з місцевих бюджетів Житомирської області.

Загальна вартість капітального ремонту а/д Васьковичі - Шепетівка на обох ділянках за договором складає 101,216 млн. грн.

Згідно з укладеним договором, роботи виконує підрядна організація ПП «Автомагістраль».

Результатом ремонту буде розширення дорожнього полотна з 7 до 9 метрів, крім того, передбачено посилення існуючого дорожнього одягу.

 

Довідково: Шлях Р-49 був побудований ділянками в два етапи в 1933 та 1937 роках. На даний час загальна довжина шляху Р-49 Васьковичі - Шепетівка – 162,2 км. По Житомирській області шлях пролягає по Коростенському, Ємільчинському, Новоград-Волинському та Баранівському районах.

 

Прес-служба САД у Житомирській області