УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Президент України висловив бажання швидшими темпами відновлювати дороги країни

Президент України висловив бажання швидшими темпами відновлювати дороги країни

Про це він сказав 8 вересня, перебуваючи на Житомирщині з робочим візитом.

Під час огляду стендів «Велике будівництво» доріг державного значення Житомирської області, Володимир Зеленський зауважив, що 125 кілометрів – це мала протяжність для області і «хотілося б, щоб не лише внуки встигли на них поїздили, а й наші діти». Разом з тим додав, що пропорційно до протяжності всіх доріг державного значення краю це непоганий результат.

 Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко відповів, що в порівнянні з минулими роками та виділеним рекордним фінансуванням на цей рік – це вже перемога та наголосив, що «ми не лише будуємо, а й добудуємо все розпочате».

Нагадаємо, що за амбітним планом Укравтодору в Житомирській області буде відремонтовано та побудовано 125,8 км доріг загального користування державного значення.

Зокрема, на шляхах : М-21 Виступовичі –Житомир – Могилів-Подільський – у планах на 2020 р. оновити 53,5 км дороги, М-07 Київ – Ковель – Ягодин (через м. Вінницю) – буде відновлено поточним середнім ремонтом 25 кілометрів шляху, Н-03 Житомир - Чернівці – усього в межах області буде оновлено 10  км автодороги, Р-49 Васьковичі – Шепетівка – триває капітальний ремонт мосту через річку Случ у Новоград-Волинському районі, км 92+351 та на стадії підписання угоди капремонт мосту в селі Корнин на а/д Т-06-11 Ставище - Брусилів – Попільня, км 38+596. Незабаром буде підписано договір й на капремонт ще однієї ділянки на а/д М-21 Виступовичі – Житомир – Могилвів-Подільський, км 134 – 136, та на капітальний ремонт мосту через річку Норин в м. Овруч.

 

Пресслужба САД у Житомирській області