УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Президент України під час візиту на Житомирщину похвалив дорогу від Житомира до Черняяхова

Президент України під час візиту на Житомирщину похвалив дорогу від Житомира до Черняяхова

Учора, Президент України Володимир Зеленський з робочим візитом перебував на Житомирщині. Однією з локацій зустрічі були об’єкти «Великого будівництва» в селі Високе Черняхівського району. Крім того, Президент проїхав по ділянці дороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський км 158 – 173, що входить до програми Президента та відмітив її відмінний стан.

Крім того, Володимир Зеленський спільно з головою Житомирської ОДА висловили переконання, щоб усі дороги, не лише державні, мали подібний вигляд.

 

Для інформації: М-21 Виступовичі –Житомир – Могилів-Подільський – загальна протяжність дороги становить 223,3 км.

У планах на 2020 р. оновити 53,5 км дороги.

Вже завершені роботи з поточного середнього ремонту на ділянці км 158 – 173 в напрямку містечка Черняхів та  на ділянці км 184 – 194 від міста Житомир до села Двірець (в напрямку Бердичева). Загальною протяжністю 25, 6 км.

Крім того, на четвертому кілометрі даної  автодороги, в прикордонній смузі вже побудовано новий міст через річку Желонь, загальною протяжністю 79 п. м.

Тривають роботи на трьох ділянках в Овруцькому районі, протяжністю 22,6 км.

В стадії підписання угоди капремонт ще одна ділянка, км 134 – 136 та капітальний ремонт мосту через річку Норин в м. Овручі.

 

Прессужба САД у Житомирській області