УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Представники дорожньої галузі області взяли участь у робочому засіданні Громадської ради при ЖОДА

Представники дорожньої галузі області взяли участь у робочому засіданні Громадської ради при ЖОДА

На робочу галузеву комісію Громадської ради при Житомирській обласній державній адміністрації були запрошені представники Служби автомобільних доріг у Житомирській області (присутній - заступник начальника з експлуатаційного утримання автодоріг Валентин Волощуку) та ДП "Житомирський облавтодор" (присутній - заступник директора з експлуатації - Валерій Ярмолович).

У ході зустрічі піднімались питання фінансування дорожньої галузі області та розподілу коштів та ремонт шляхів та їх утримання.

Крім того, Валентин Волощук поінформував присутніх про роботу шляховиків взимку та використання під час зимового експлуатаційного утримання фрикційнитх матеріалів. Цьогоріч на всі потреби для шляхів області Служба розраховує на 233 мільйони гривень (сюди входять капітальний, поточний ремонти, будівництво та експлуатаційне утримання шляхів).

Гостро стояло питання контролю якості робіт та чіткості укладання угод з підрядниками, проблема зношеності техніки у державного підрядника.

У результаті обговоренненя питання шляхів області було вирішенро працювати громаді та владі в одному напрямку