Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Останній шар дорожнього покриття почали влаштовувати в напрямку міста Бердичева

Останній шар дорожнього покриття почали влаштовувати в напрямку міста Бердичева

Ремонт дорожнього покриття від обласного центру в напрямку міста Бердичів не лише якісним покриттям з’єднає міста, але й значно підвищить безпеку руху на даному відрізку та скоротить час подорожі.

Реалізація поточного середнього ремонту ділянки шляху М-21 від міста Житомир до села Двірець (км 184-194+600) стала можлива завдяки двом джерелам фінансування. А саме: згідно з Постановою Кабміну на 2019 рік виділено 50 мільйонів гривень та для завершення робіт на ділянці з перевиконання митних платежів Житомирською ОДА планується спрямувати  ще 43 мільйони. За ці кошти проектом передбачено заміну зруйнованого вирівнюючого та влаштування верхнього шару з ЩМА, нанесення розмітки, заміна дорожніх знаків, влаштування бокового  каменю, облаштування з’їздів і примикань та пішохідних доріжок.

Зараз проводиться  влаштування щебенево-мастикового асфальтобетону, що дозволить покриттю витримувати навантаження та бути стійким до атмосферних впливів.

 

Крім того, для проведення ремонту автодоріг за кошти з митного експерименту Службою автомобільних доріг у Житомирській області вже розпочато тендерні закупівлі послуг на поточний середній ремонт окремих ділянок шляхів Т-06-08 Малин - Кочерів та Т-06-11 Ставище – Брусилів – Попільня (очікуємо укладання договору на початку липня).

 

Нагадуємо, що ремонт дорожнього покриття на шляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський був розпочатий ще в 2013 році, але не мав повного фінансування.

 

Прес-служба САД у Житомирській області