Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація про стан проїзду автомобільними дорогами загального користування державного значення , станом на 11.00 23 січня

Оперативна інформація про стан проїзду автомобільними дорогами загального користування державного значення , станом на 11.00 23 січня

На всій території області продовжує рясно сніжити.

Станом на 11.00 для забезпечення руху на автомобільних шляхах державного значення Житомирщини працює 72 механізми, 55 з яких піскорозкидачі та 107 працівників підрядних організацій.

На даний час проїзд шляхами державного значення забезпечено, покриття  - засніжене.

Тимчасові ускладнення в русі були зафіксовані у Житомирському районі, на 124-му кілометрі шляху М-06 Київ-Чоп. Тут, у зв’язку з ДТП, яка трапилось близько 10--ї години,  водій фури 1940 року народження не впорався з керуванням та своїм транспортним засобом заблокував рух. На даний час рух транспорту організовано по лівій стороні шляху, тривають роботи по ліквідації наслідків аварії.

Нагадуємо, що згідно з Єдиними правилами зимового утримання автомобільних доріг, першочергово йде забезпечення руху на шляхах зі значною інтенсивністю руху, тобто: міжнародного значення, далі - національного та регіонального значення, потім – територіального.

Водії, дотримуйтеся безпечної швидкості під час руху та зважайте на погодні умови!

Прес-служба САД у Житомирській області