Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Олександр Мельниченко: Безаварійний пропуск транспорту – наше першочергове завдання

Олександр Мельниченко: Безаварійний пропуск транспорту – наше першочергове завдання

 За винятком Київ-Чоп та Київ-Ковель, на переконання начальника Служби автодоріг у Житомирській області Олександра Мельниченка, на території Житомирської області потрібно робити капітальний ремонт усіх автодоріг, зважаючи на їх прострочені експлуатаційні терміни та збільшення навантаження. 

   Про це, та можливі й очікувані ремонти автомобільних доріг у Житомирській області у поточному році велась мова, 6 травня, на прес-конференції у Службі автодоріг. 

   Згідно з бюджетною програмою Укравтодору та додатком до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 року, у поточному році в Житомирській області заплановано провести поточний середній ремонт окремих ділянок автомобільної дороги Житомир-Могилів-Подільський й шляхопроводу на ній та влаштувати освітлення; відремонтувати мости на Житомир-Чернівці та шляхопровід поблизу села Старики на автодорозі місцевого значення у Коростенському районі. Крім того, заплановано виготовити проектну документацію для ремонту мосту в місті Радомишль на автодорозі Малин-Кочерів. На ці потреби піде 84 мільйони гривень. 

   Що стосується аварійних ділянок на об’єктах ремонту, і не тільки, то Олександр Мельниченко запевнив, що проведення всіх заходів по безпеці руху є пріоритетним завданням в роботі Служби, більше того, очільник дорожньої галузі області ставить за мету саме безаварійний пропуск транспорту по автомобільним дорогам загального користування в Житомирській області.