УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Олег Антонюк: «У Службі автодоріг тільки «за» здійснення громадського контролю виконання робіт»

Олег Антонюк: «У Службі автодоріг тільки «за» здійснення громадського контролю виконання робіт»

Учора в приміщенні Служби автомобільних доріг у Житомирській області відбулось чергове засідання Громадської ради при установі.

Окрім присутніх членів ГР та голови - Андрія Федірка, на засідання був запрошений начальник Служби автодоріг Олег Антонюк.

За круглим столом було підбито підсумки роботи шляхової галузі області за минулий рік, окреслено перспективи в роботі, крім того, було вирішено проводити разом із Службою автодоріг контроль якості виконаних підрядниками робіт.

У ході доповіді про виконану роботу, Олег Антонюк надав інформацію по об’єктам, де проводиться середній поточний ремонт, окреслив проблематику необхідного фінансування та наголосив на «комплексному» підході щодо збереження шляхів методом контролю вагових перевезень.

Щодо робіт, які заплановано виконати в поточний ремонтно-будівельний період, то окрім об’єктів, що передбачається завершити, планується розпочати ремонт ще близько 15-ти ділянок.

Наступне засідання Громадської Ради при Службі автомобільних доріг у Житомирській області вирішено провести в червні поточного року.