УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Офіційно про ситуацію на автомобільній дорозі Н-02/М-06/ - Кременець - Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка

Офіційно про ситуацію на автомобільній дорозі Н-02/М-06/ - Кременець - Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка

Вказана автомобільна дорога має протяжність в межах Житомирської області 103,2 кілометри та була побудована упродовж 1935-1939 років. З того часу капітальний ремонт проводився на окремих ділянках дороги в 1991-1993 роках та 1995-1997рр.

Зважаючи на той факт, що десятиліттями на дорожню галузь було спрямоване обмежене фінансування й у зв’язку з цим порушені міжремонтні терміни – дорожній одяг не витримує навантажень та має повністю зношене покриття.

Службою автомобільних доріг у Житомирській області проведено обстеження даної автомобільної дороги та, станом на 16.05.2019 року, зафіксовано 106, 5 тисяч квадратних метрів вибоїн та їх обсяги постійно зростають.

Згідно з графіком, на замовлення Служби автомобільних доріг у Житомирській області, підрядною організацією ДП «Житомирський облавтодор» з середини червня поточного року будуть розпочаті роботи для забезпечення безаварійного проїзду. Роботи будуть виконуватись на території Ружинського району. Вибоїни заплановано ліквідовувати методом просочення та пневмо-стуменевими механізмами.

Більше того, в.о. голови Укравтодору Славомір Новак нещодавно під час робочої поїздки до Житомирської області перевірив стан покриття на даній автомобільній дорозі та дав доручення для виконання робіт на ній.

Прес-служба САД у Житомирській області