Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Науково-практичний семінар для вдосконалення роботи в зимовий період

Науково-практичний семінар для вдосконалення роботи в зимовий період

Цими днями у місті Львів проходить семінар: «Зимове утримання автомобільних доріг: актуальні питання та сучасні підходи» за участю керівників Служб автомобільних доріг в областях.

Відкрив науково-практичне зібрання дорожників України керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак

Захід організовано Державним агентством автомобільних доріг України та ДП «ДерждорНДІ» для того, щоб розглянути питання використання новітніх матеріалів та технологій зимового утримання доріг, для запровадження досвіду європейських країн у сфері експлуатації доріг в період низьких температур та снігопадів.

Під час зустрічі Славомір Новак підсумував: «Ми завершили будівельний сезон. За його результатами можемо говорити про те, що ми успішно запустили основні механізми будівельної машини на дорогах країни, зупинити яку вже не можливо. Це свідчить про систему роботу галузі, яка має стабільне фінансування, забезпечує розвиток фахового конкурентного поля, освоює нові технології.

Нам є над чим працювати, адже ще багато доріг країни потребує якісних ремонтів.

Однак я сподівася, що рік від року в Україні хороших доріг більшатиме».

Крім того, керівник Укравтодору наголосив на важливості якості зимового утримання - насамперед з огляду на безпеку дорожнього руху.