УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Наша мета - рух без аварій

Наша мета - рух без аварій

Укладено договір на закупівлю послуг у сфері експериментальних розробок. Йдеться про виявлення ділянок та місць концентрації дорожньо-транспортних пригод з розробленням заходів з підвищення безпеки дорожнього руху і зниження тяжкості наслідків від ДТП, шляхом удосконалення дорожніх умов та організації дорожнього руху на автодорогах державного значення в межах Житомирщини.

Виконавець: підприємство "Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна".

Нещодавно патрульна поліція оприлюднила перелік доріг, що входять до 15-ти найнебезпечніших, де з початку року сталося найбільше ДТП з різних причин. У цьому переліку 3 шляхи, що проходять територією Житомирщини.

А саме:

М-06 Київ-Чоп (пролягає через Київську, Житомирську, Рівненську, Львівську, Закарпатську області);

М-21 Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський (перетинає Житомирську та Вінницьку області);

Н-03 Житомир - Чернівці (Житомирська, Хмельницька та Чернівецька області).

Із початку цього року в Україні сталося 29 з половиною тисяч ДТП. Це більше, ніж роком раніше, але, на щастя, статистика травматизму і смертності зменшилась на 17%.

У більшості випадків аварії виникають через порушення Правил дорожнього руху, а саме: через недтримання дистанції, агресивні обгони, порушення правил перетину перехресть та світлофорів.

Нагадаємо, що зараз триває 6-й Глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху, який у всьому світі проходить з 17 по 23 травня.

Тиждень відкриває Друге Десятиліття дій із забезпечення безпеки дорожнього руху на 2021-2030 роки, що схвалене резолюцією Генеральної Асамблеї ООН.

Амбіційною метою є скорочення кількості смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50% до 2030 року.

У рамках Тижня розпочато низку заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності.

Пресслужба САД у Житомирській області

На зображенні може бути: дерево, дорога та небо