УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » На зруйнованому покритті траси Н-02 вже ліквідовано близько 12 тисяч квадратних метрів вибоїн

На зруйнованому покритті траси Н-02 вже ліквідовано близько 12 тисяч квадратних метрів вибоїн

Розпочаті близько тижня тому роботи з усунення деформацій та пошкоджень на шляху Н-02/М-06/- Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів - Софіївка у Ружинському районі активно тривають.

За цей час вже  ліквідовано 11 935 квадратних метрів аварійної ямковості на близько 18-ти кілометрах шляху. Крім того, із запланованого ремонту дорожнього покриття на трьох штучних спорудах, вже роботи виконані на шляхопроводі через залізницю в с. Білилівка.

На автомобільній дорозі  працює одразу кілька бригад підрядних організацій, що виконують роботи  пневмо-струменевим методом, гарячим асфальтобетоном суцільними картами та методом просочення. Реалізація робіт стала можливою за додаткового надходження коштів з Укравтодору для виконання робіт з експлуатаційного утримання доріг та, зокрема,  ліквідації аварійної ямковості.

 

Нагадаємо, що роботи з ліквідації ямковості також тривають на автомобільних дорогах: М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, Р-49 Васьковичі – Шепетівка.

Крім того, на замовлення Служби автомобільних доріг у Житомирській області та відповідно до Постанови Кабміну, виконуються роботи з поточного середнього ремонту на трьох ділянках шляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, (дві – у прикордонній зоні та ділянка від міста Житомир в напрямку Бердичева ); окремих ділянках шляху Н-03 Житомир-Чернівці від міста Житомир до міста Чуднів.

 

Прес-служба САД у Житомирській області