Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » На Житомирщині вже на трьох ділянках автодороги міжнародного значення триває поточний середній ремонт

На Житомирщині вже на трьох ділянках автодороги міжнародного значення триває поточний середній ремонт

Ще один підрядник – ВАТ «Шляхово-будівельний трест №4 м. Брест», приступив до виконання робіт з поточного середнього ремонту ділянки шляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський від км 4+344 до км 11+000, що в Овруцькому районі Житомирської області. На даний час влаштовується вирівнюючий шар асфальтобетону.

Загалом на міжнародному шляху державного значення роботи тривають вже на трьох ділянках,  дві з яких – на кордоні з Білоруссю та ділянка від міста Житомир в напрямку до Бердичева.

До кінця року очікується відремонтувати на даній автомобільній дорозі близько 25-ти кілометрів дорожнього покриття за державні кошти.

Нагадаємо, що ремонтні роботи виконуються відповідно до Постанови Кабміну №130-р від 06.02.2019 року.

Загальна сума фінансування з держбюджету на поточний середній ремонт шляху М-21 в 2019 році становить дещо більше 200 мільйонів гривень – це проведення ремонту на 3-х ділянках та підготовчі роботи для ремонту ділянки від обласного центру до міста Черняхів.

Варто зауважити, що на замовлення Служби автомобільних доріг у Житомирській області на шляхах загального користування державного значення роботи з ремонтів можуть виконуватись, окрім держбюджету, також за кошти з обласного та місцевих бюджетів й митного експерименту.

Для інформації: відкрите акціонерне товариство "Шляхово-будівельний трест № 4 м. Брест" – один з найактивніших зарубіжних учасників тендерів, що проводяться регіональними Службами автомобільних доріг України
 

Прес-служба САД у Житомирській області