УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » На шляхах державного значення Житомирщини тривають роботи для зниження небезпеки ДТП

На шляхах державного значення Житомирщини тривають роботи для зниження небезпеки ДТП

Дорожні огородження дозволяють поділяти і перенаправляти потоки руху транспорту для запобігання вильоту машин з дорожнього покриття, а також для зниження сили удару під час аварійної ситуації, що істотно знижує небезпеку ДТП на шляхах.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Житомирській області на шляхах загального користування державного значення постійно тривають роботи з відновлення та заміни елементів дорожнього огородження.

Так, з початку року в межах експлуатаційного утримання автошляхів працівниками підрядних організацій було відновлено більше 2000 погонних метрів пошкоджених огороджень.

Для інформації: огородження бар’єрного типу дозволяють значно знизити збиток, що наноситься автомобілю при аварії і захистити пасажирів від серйозних наслідків для життя і здоров’я. Вони не дозволяють автомобілю з’їхати з траси на узбіччя або перетнути лінію поділу. Звичайно, огородження не страхує автомобіль від пошкоджень в разі зіткнення, але, разом з тим, дорожні металоконструкції запобігають зіткнення автомобіля із зустрічним автотранспортом або виїзд на тротуар.

Прес-служба САД у Житомирській області