Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » На шляхах державного значення Житомирщини на ще одне безпечне перехрестя стало більше

На шляхах державного значення Житомирщини на ще одне безпечне перехрестя стало більше

Для підвищення рівня безпеки руху на перехресті доріг державного значення М-21 Виступовичі - Житомр - Могилів-Подільський та місцевого С-060607 Гуйва-Озерне встановлено 10 транспортних та 8 пішохідних світлодіодних світлофорів. Над пішохідними переходами влаштовано освітлення з використанням шести світлодіодних ліхтарів.
Крім того, встановлено 16 дорожніх знаків 5.35.1 та 5.35.2 "Пішохідний перехід" та нанесено дорожню розмітку 1.14.2 "Позначення регульованого пішохідного переходу" - 14,2.

"Ініціатива модернізації існуючого світлофорного об"єкту виникла у місцевих мешканців. На замовлення Служби автомобільних доріг згідно з ДСТУ були виконані роботи із заміни світлофорів на більш сучасні та проведено ряд робіт для забезпечення безпеки руху на даному перехресті. Особливістю даного відрізка дороги є те, що шлях міжнародного значення сполучається з місцевими дорогами та задля уникнення прикрих випадків на дорозі необхідне безумовне виконання ПДР", - пояснив начальник САД у Житомирській області Геннадій Савченко.

Прес-служба САД у Житомирській області