УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » На Північному обході Житомира китайська компанія почала тестувати бетоноукладач

На Північному обході Житомира китайська компанія почала тестувати бетоноукладач

У межах реалізації проекту реконструкції автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачеве і Ужгород), що в Житомирській області,  компанія Sinohydro Corporation Limited днями розпочала тестування механізму, що влаштовуватиме 26-тисантиметровий бетонний шар дорожнього покриття.

Наразі тестову ділянку в 1100 квадратних метрів випробовують та перевіряють на відповідність нормативам.

Крім того, на ділянці км 129,6 - км 151,73 тривають роботи з відсипки земляного полотна та шару основи з кам’яного відсіву, влаштовуються дренажні та водопропускні труби та роботи з перенесення комунікацій.

Нагадаємо, що контракт було укладено минулого року між Укравтодором та китайською компанією Sinohydro.

Проектом передбачено розширення дороги й доведення її до технічної категорії “1-Б” (ділянка довжиною 22,3 км) з 4-смуговою бетонною проїзною частиною (2х7,5м), а також будівництво й реконструкцію 4-х транспортних розв’язок на різних рівнях, реконструкцію 3-х існуючих шляхопроводів через залізничні колії, реконструкцію існуючого мосту через Кам’янку, будівництво 2-х пішохідних мостів, реалізацію засобів освітлення й сучасних засобів організації безпеки руху.

Строк виконання робіт – 2 роки.

Фінансування проекту здійснюється за кошти Європейського банку реконструкції й розвитку, а також Європейського інвестиційного банку.

https://www.youtube.com/watch?v=Zsr9pdDzctc

Пресслужба САД у Житомирській області