Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » На магістралях Житомирщини аварійної ямковості меншає

На магістралях Житомирщини аварійної ямковості меншає

Сприятливі погодні умови дозволяють дорожнім організаціям області виконувати роботи з ліквідації аварійних вибоїн та деформацій дорожнього покриття.

Так, упродовж тижня, з 11 по 15 березня, на автомобільних дорогах загального користування державного значення Житомирщини було усунуто більше 2 тисяч квадратних метрів пошкоджень. Працювали на автомобільних дорогах: М-  21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський в Овруцькому та Бердичівському районах та Р-18 Житомир – Попільня  - Сквира - Володарка - Ставище в Андрушівському та Житомирському районах.

Усього з початку року ліквідовано більше 13,5 тисяч квадратних метрів аварійної ямковості на шляхах державного значення області. Ці роботи тривають.

 

Нагадуємо, що аварійний ямковий ремонт - це вимушений захід, основною метою якого є забезпечення безпечного проїзду автошляхами та їх збереження від подальшого руйнування.

 

Для інформації: До Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2019 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок спеціального фонду державного бюджету за програмою 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» по Житомирській області увійшли ділянки шляхів М-21 Виступовичі – Житомир - Могилів-Подільський, завершення робіт на Н-03 Житомир-Чернівці та мосту у Високій Печі, а також початок будівництва мосту через річку Желонь у буферній зоні.

Усього по області з державного бюджету у поточному році планується витратити 397 мільйонів гривень, куди входять і проектно-вишукувальні роботи.

 

Прес-служба САД у Житомирській області