УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » На ділянці шляху М-21 в Овруцькому районі влаштовують вирівнюючий шар асфальтобетону

На ділянці шляху М-21 в Овруцькому районі влаштовують вирівнюючий шар асфальтобетону

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 лютого поточного року №130-р, тривають роботи з поточного середнього ремонту дорожнього покриття в Житомирській області.

Так, на ділянці міжнародного шляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський – км 11-000+19-000, що в Овруцькому районі поблизу кордону з Республікою Білорусь, проводяться роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону. Цьому передувало влаштування  щебенево-піщаної суміші, що слугує шаром основи. 

Згідно з угодою, роботи виконує ПП «Автомагістраль», термін виконання робіт – до кінця року, вартість ремонту – 92 мільйони 631 тисяча гривень з держбюджету.

Як повідомлялось, у межах поточного середнього ремонту на одній з двох ділянок (км 11+000 – 19+000) у буферній зоні, що на автомобільній дорозі міжнародного значення М-21 працівниками підрядної організації проводиться вирубка дерев в смузі відведення для забезпечення безпеки руху під час безпосереднього виконання ремонту дорожнього полотна.

 

Для інформації: усього по області з державного бюджету у поточному році планується витратити 397 мільйонів гривень, куди входять і проектно-вишукувальні роботи.

 

Прес-служба САД у Житомирській області