УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » На ділянці автодороги від міста Житомир до міста Черняхів ремонт покриття розпочато

На ділянці автодороги від міста Житомир до міста Черняхів ремонт покриття розпочато

Роботи з поточного середнього ремонту ділянки шляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський км 158+000 – 173+000 розпочато. За кошти, що були передбачені на цей рік, підрядна організація зрізала зношений шар дорожнього покриття та влаштувала вирівнюючий шар на 628 квадратних метрах однієї полоси в напрямку обласного центру.

Нагадаємо, що відповідно до Постанови Кабміну №130-р від 6 лютого 2019 року, у поточному році на ремонт даної  ділянки шляху було передбачено 300 тисяч гривень.

Договір, укладений САД у Житомирській області з підрядною організацією  на проведення робіт з поточного середнього ремонту вказаної ділянки, розрахований на два роки і, за умови надходження фінансування, у 2020-му році роботи будуть продовжені.

 

Нагадаємо, що усього з державного бюджету, відповідно до Постанови, на об’єкти будівництва та реконструкції автомобільних доріг загального користування державного значення у Житомирській області було передбачено 397 мільйонів. Поставлені завдання САД у Житомирській області вже виконала на 98%.

 

Прес-служба САД у Житомирській області