Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Ліквідація вибоїн на державних шляхах області перейшла позначку в 40 тисяч кв. м

Ліквідація вибоїн на державних шляхах області перейшла позначку в 40 тисяч кв. м

Де зношені дороги ще не ремонтують капітально, там тривають роботи із забезпечення безпеки руху за рахунок експлуатаційного утримання автодоріг.

Так, на замовлення Служби автомобільних доріг у Житомирській області на шляхах загального користування державного значення з початку року вже усунено більше 40-ка тисяч квадратних метрів вибоїн та пошкоджень.

Роботи тривають на основних напрямках області: від міста Житомир в напрямку Попільні (а/д Р-18 Житомир – Попільня – Сквира – Володарка - Ставище), від міста Новоград-Волинський в напрямку міста Коростень  (а/д Р-49 Васьковичі - Шепетівка) та в кінці минулого тижня були розпочаті роботи від обласного центра до міста Черняхів (М-21 Виступовичі – Житомир - Могилів-Подільський). За останні 7 днів на державних шляхах області було ліквідовано близько 7000 квадратних метрів ямковості.

Погодні умови дозволяють виконувати роботи двома методами: класичним – гарячим асфальтобетоном та пневмо-струменевим, останній дозволяє боротися з ямковістю на автодорогах швидшими темпами.

У зв’язку з ремонтними роботами на мережі доріг області, Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням зважати на дорожні знаки та дотримуватися рекомендованого швидкісного режиму.

Прес-служба САД у Житомирській області