Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Контроль якості проведення ремонтів доріг державного значення має 4 рівні

Контроль якості проведення ремонтів доріг державного значення має 4 рівні

У ході безпосередніх ремонтів об’єктів відбувається чотирирівневий контроль якості. На всіх стадіях виконання робіт виконується вхідний контроль якості матеріальних ресурсів, контроль якості укладання шарів дорожнього одягу, як силами самої підрядної організації так і, в обов'язковому порядку,  службою замовника. Крім того, якість контролюють незалежні організації - ДП "ДерждорНДІ", ДП «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» у місті Києві.

Днями фахівці Служби автомобільних доріг у Житомирській області провели  інспекційний контроль якості робіт поточного середнього ремонту на ділянках автодороги загального користування державного значення Н-03 Житомир-Чернівці. В ході перевірки здійснено відбір кернів верхнього шару (ЩМА).

Відібрані зразки направлено до лабораторії для проведення відповідних випробувань.

Лабораторією Служби автомобільних доріг в області, що має сертифікат підтвердження компетентності у проведенні контролю якості,  при влаштуванні шарів дорожнього покриття  проводиться  контроль якості  ущільнення. Контролюється  й якість асфальтобетонних сумішей, а саме: температурний режим органічного в'яжучого, мінеральних матеріалів та готової асфальтобетонної суміші. Крім того, тримаємо на контролі фізико-механічні властивості та склад суміші згідно з ДСТУ Б В.2.7-319:2016 і ДСТУ Б В.2.7‑119 та їх фізико-механічні показники.

У виконанні ремонтних робіт якісно зацікавлені й підрядні організації, адже договірні умови вимагають від них гарантії на дорожнє покриття  5 років та виправлення недоліків за власний рахунок.

Зауважуємо, що неякісно виконані ремонтні роботи замовником не приймаються та не оплачуються.

 

Прес-служба САД у Житомирській області