УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Календарна зима прийде зі снігом та ожеледицею

Календарна зима прийде зі снігом та ожеледицею

 

 

За інформацією Гідрометцентру, у зв’язку з переміщенням активних атмосферних фронтів, вже сьогодні та на початку грудня на території області очікуються несприятливі погодні умови. А саме: дощ з переходом в мокрий сніг на дорогах місцями ожеледиця. Температура протягом доби -2..+3°.
 

Для оперативного реагування на зміни погодних умов Служба автомобільних доріг у Житомирській області доручила підрядним організаціям максимально зосередитись та бути готовими до забезпечення безпеки руху на шляхах загального користування державного значення.

Для боротьби з наслідками негоди за потреби працюватиме 175 одиниць дорожньої техніки.  Станом на кінець листопада в області заготовлено 11,5 тисяч тонн технічної солі та 21,6 тисяч тонн фрикційних матеріалів.

У Службі автомобільних доріг у Житомирській області діє цілодобова “гаряча лінія” для звернень за тел. 47-05-35.

 

Крім того, розроблено план зимового утримання доріг,  де враховано досвід роботи попередніх років (графіки робіт, схеми захисту від снігових заметів, черговість та строки очистки доріг від снігу та ліквідації зимової слизькості, порядок роботи машин, схеми розміщення баз протиожеледних матеріалів та розрахунок їхньої потреби, порядок організації чергувань та оповіщення про несприятливі погодні умови).

Зважаючи на ускладнення погоди та ймовірну ожеледицю, нагадуємо водіям про неухильне дотримання дистанції під час руху, відмову від різких маневрувань та обрання безпечної швидкості.

 

Якщо ж погодні умови набувають екстремального характеру – перечекайте негоду у відповідних місцях. Їх місцезнаходження зручніше знайти за посиланням: https://www.google.com/maps/d/embed?mid=15PG26ifXvo1nhGpdCtN0DQwMi62JYxlC&ll=48.31326404074823%2C26.473686999999977&z=9&fbclid=IwAR1trV5Lc0u0utX7O9JBaEyUSNVGyDmo7QseDQAjZWXRCGCRFq6UkvhZVWQ

Пресслужба САД у Житомирській області