УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Геннадій Савченко: «Проблеми будемо вирішувати спільно»

Геннадій Савченко: «Проблеми будемо вирішувати спільно»

Таке переконання висловив очільник дорожників області днями на нараді керівництва Служби автомобільних доріг з керівниками підрядних організацій та за участі членів Громадської ради при САД.

Теми, які обговорювались: недостатня кількість фінансування для повного завершення поточного середнього ремонту на окремих ділянках шляху Н-03 Житомир – Чернівці; чітке дотримання графіків виконання робіт підрядниками, нарощування темпів та контроль за ходом робіт.

Нагадуємо, що на шляхах державного значення за кошти державного бюджету на замовлення САД у Житомирській області тривають роботи з капітального ремонту окремих ділянок шляху Р-49 Васьковичі - Шепетівка, поточного середнього ремонту окремих ділянок автомобільної дороги Н-03 Житомир-Чернівці, мосту через річку Тетерів в місті Радомишль, мосту через річку Тетерів у селі Висока Піч Житомирського району.

Крім того, розпочаті роботи й за кошти від перевиконання митниці на окремих ділянках автомобільної дороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.

Прес-служба САД у Житомирській області