УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Експлуатуємо важливий елемент дорожньої інфраструктури - штучні споруди

Експлуатуємо важливий елемент дорожньої інфраструктури - штучні споруди

Із метою збереження штучних споруд та недопущення розвитку дефектів на них, САД залучає кошти з експлуатаційного утримання на проведення робіт для забезпечення безпеки руху.

У цьому році за рахунок експлуатаційного утримання виконувались роботи з:

- ліквідації ямковості на покритті штучних споруд та їх підходах;

- фарбування та ремонту металевого та залізобетонного бар’єрного огородження на штучних спорудах та підходах;

- фарбування та ремонту тросового огородження на штучних спорудах та підходах;

- фарбування перильного металевого та залізобетонного огородження на штучних спорудах;

- ремонту тротуарів;

- ряд інших робіт.

Зокрема, на шляху Т-06-11 Ставище-Брусилів-Попільня, км 13+265 проведено ремонт опорних частин, влаштування тротуарних плит, водоскиду, а/б покриття на мосту та підходах, ремонт перил, ліквідація  промоїн, вирубка порослі.

На мосту, що на Т-23-09 Шепетівка-Чуднів-Бердичів км 45+512 влаштовано а/б покриття на пішохідних доріжках та тротуарах, замінено щити дорожніх знаків, проведено розчистку русла, фарбування огорож.

На одній з головних магістралей області М-06  Київ-Чоп:

- на транспортній розв’язці (км 152+479) замінено щити дорожніх знаків, пофарбовано огорожі, вирубано поросль, проведено покіс трав, очистку водовідвідних труб.

- на транспортна розв’язка (км 128+422) замінено щити дорожніх знаків, проведено фарбування огорожі, вирубку порослі, покіс трав, очистка водовідвідних труб.

- на мосту через р. Тетерів (106+345) проведено заміну водовідвідних труб, ліквідацію розмивів, пофарбовано конуси та огородження, розчищено русла, проведено вирубку порослі та покіс трав.

-  на транспортній розв’язці (км 91+250) замінено водовідвідні труби, ліквідовано розмиви, пофарбовано конуси та огородження, розчищено русла, проведено вирубку порослі та покіс трав.

Р-02 Київ-Іванків-Овруч:

  • міст через р. Медведка на км 146+661 замінено а/б покриття, проведено розчистку русла, вирубку порослі та покіс трав,
  • міст через р. Дельня на км 156+887 проведено роботи з влаштування а/б покриття, розчистки русла, вирубки порослі та покіс трав,
  • міст через рівчак  на км 162+403 влаштовано а/б покриття, проведено вирубку порослі та покіс трав.

Р-49 Васьковичі-Шепетівка:

- міст через струмок на км 12+125 триває влаштування а/б покриття, вирубка порослі та покіс трав, фарбування парапетного огородження.

- міст через струмок на км 14+490 замінено а/б покриття, проведено вирубку порослі та покіс трав, виконано роботи з фарбування парапетного та перильного  огороджень.

М-07 Київ-Ковель-Ягодин шляхопровід через автодорогу на км 223+715 -  завершено роботи з укріплення конусу,  з фарбування огородження та ліквідації розмивів. Проведено вирубку кущів, покіс трав, влаштування водовідводу.

Т-06-08 Малин-Кочерів  міст через р.Тетерів на км 31+211 - тривають роботи з розчистки русла, ліквідації розмивів. Проведено ремонт укріплення конусів, влаштування лотків, колодязя для комунікацій.

Для інформації: на балансі Служби автомобільних доріг у Житомирській області є 281 міст та шляхопровід та 1552  водопропускні труби.

 

Прессслужба САД у Житомирській області