Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Дорожники області готові до негоди

Дорожники області готові до негоди

3 січня, під час позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС, обговорили готовність області до ускладнення погодних умов.

Синоптики попереджають про значний сніг, подекуди з дощем, посилення вітру до 15-20 м/с. Прояви негоди в більшій мірі спостерігатимуться в Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Харківській областях.

 

Робота Штабу, в засіданнях якого постійно буре участь керівництво Служби автомобільних доріг в Житомирській області, є запорукою вчасного реагування та досягнення належного результату, оскільки несприятливі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання населених пунктів, руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, ускладнення роботи комунальних служб та будівельної галузі.

Під час засідання учасники також заслухали доповіді керівників обласних державних адміністрацій щодо готовності протидіяти наслідкам негоди. Зокрема, про забезпечення технікою, паливно-мастильними матеріалами, а також піщано-соляною сумішшю.

Прес-служба САД у Житомирській області