УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Дорожня галузь Житомирщини відтепер під ще пильнішим контролем громадськості

Дорожня галузь Житомирщини відтепер під ще пильнішим контролем громадськості

 

«Маю бажання, щоб українські дороги були на рівні європейських і з вашою допомогою будемо йти до цього», - так висловив свою позицію в Громадській раді при Службі автомобільних доріг новообраний голова – Андрій Федірко.

Згідно з Рішенням засідання Громадської ради при САД у Житомирській області, яке відбулось днями, заступником голови обрано Жанну Рижову, яка очолює Житомирську обласну організацію профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства, а обов’язки секретаря (за згодою) виконує фахівець по роботі зі ЗМІ та громадськістю САД у Житомирській області Світлана Чернях-Кондрацька.

Голова Громадської ради при САД у Житомирській області Андрій Володимирович Федірко є головою громадської організації «Народний контроль», яка займається «боротьбою з корупцією та неправомірними діями державних службовців в Житомирській області».

Нагадаємо, що створення Громадських рад при Службах автомобільних доріг у областях України було затверджено Наказом голови Укравтодору. Згідно з Положенням про Громадську раду, склад Громадської ради формується на установчих зборах, шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.
(З повною інформацією та текстом Положення можна ознайомитися на сайті: http://www.zt.ukravtodor.gov.ua).