Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Доля дорожнього підприємства області може вирішитись у найближчий час

Доля дорожнього підприємства області може вирішитись у найближчий час

Учора, 5 березня, для вирішення питання із заборгованості по заробітній платі та подальшого існування підприємства відбулась нарада керівництва та працівників філій ДП «Житомирський облавтодор». До зустрічі долучився й керівник одного із замовників - начальник Служби автомобільних доріг у Житомирській області Геннадій Савченко.

«Однією з ключових проблем на даний час у вашому підприємстві є те, що виконання робіт не відповідає нарахуванням. Для прикладу: за травень минулого року вашими працівниками було виконано робіт на замовлення Служби на 709 тисяч гривень, а нарахувань для виплати заробітної плати виявилось в 5 разів більше – більше 5, 5 мільйонів гривень. Подібна тенденція повторюється з місяця в місяць», - звернувся до дорожників Геннадій Савченко та додав, що робіт, що замовляє САД, вистачає, але план, який доводиться щомісяця, не виконується, «то за відсутністю матеріалів, то з причини несправності техніки». 
Начальник САД констатував, що у Служби перед облавтодором є заборгованість з виплати коштів за лютий, але це залежить від підписання на державному рівні бюджетного паспорта та здачі робіт.
Крім того, для більшого розуміння ситуації директор ДП «Житомирський облавтодор» Олександр Мельниченко наголосив, що дочірнє підприємство – це не бюджетна фірма, яка фінансується за державні кошти: «скільки ми заробимо – стільки й матимемо».
Слово взяв й керівник Житомирської ДЕД Віктор Жовнір: «У мене, як керівника філії, до замовника САД жодних зауважень, бо всі роботи, які виконуються оплачуються. Замовник дає роботу в повній мірі».
Зважаючи на ситуацію, що склалась, було колективно вирішено кошти, які найближчим часом отримає підприємство, спрямувати на виплату зарплати працівникам та входити у стан санації й вирішувати як підприємству існувати далі.

Для інформації: СанаціяСанування — система заходів, які здійснюються для запобігання банкрутства (з метою запобігання визнання боржника банкрутом та його ліквідації) і фінансового оздоровлення підприємств і банків за допомогою держави і крупних банків. Спрямована на оздоровлення фінансово-господарського становища боржника, а також задоволення в повному обсязі, або частково вимог кредиторів.

Прес-служба САД у Житомирській області