Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв - вводиться тимчасове обмеження руху великовагового транспорту

До уваги водіїв - вводиться тимчасове обмеження руху великовагового транспорту

Для недопущення утворення деформацій та для захисту мережі автомобільних доріг від передчасних руйнувань у літній період на шляхах державного значення Службою автомобільних доріг у Житомирській області вводиться тимчасове обмеження руху великовагового автотранспорту.

Уже при температурі повітря +28 градусів температура бітуму на дорожньому полотні становить +42 градуси, він переходить у розм’якшений стан й не чинить опір утворенню колій.

Обмеження діятиме на автомобільних дорогах державного значення на території Житомирської області при температурі повітря вище 28 градусів з 9.00 до 22.00 години для автотранспорту загальною вагою понад 24 т та навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.

Відстій великовагового автотранспорту на період спекотної погоди здійснюється на існуючих стоянках та майданчиках відпочинку, в тому числі біля об’єктів сервісу. Детальну інформацію про перелік та розташування майданчиків для відстою транспорту розміщено на офіційному сайті Служби автомобільних доріг у Житомирській області та Укравтодору.

Прес-служба

Служби автомобільних доріг у

Житомирській області